Skip to main content
Hallenbouw

Hallenbouw – module 2 – Gevel en dak

De gangbare systemen voor daken en gevels van hallen.

De gangbare systemen voor daken en gevels van hallen.

  • Startdatum
  • Hallenbouw
    Hybride

Page content

Deze tweede module van de tiendelige cursus Hallenbouw is geheel gewijd aan gevel- en daksystemen die gebruikelijk zijn in de hallenbouw.

Tijdens de module Gevel en dak treden Niels Blauwiekel (dak- en gevelspecialist bij M3C), Otto Kettlitz (dak- en gevelspecialist bij Nieman-Kettlitz & lid technische commissie Dumebo-DWS) en Marco Pauw (hoofdredacteur Bouwen met Staal) op als docenten.

De module vindt plaats in de avond van 7 november. De voorafgaande middag is gereserveerd voor module 1 – Inleiding, met docenten Joris van der Vorst (architect, ASK-Romein) en Mic Barendsz (projectleider/bouwkundige, Bouwen met Staal). Voor deelname aan module 1 kunt u zich hier opgeven.

Hallenbouw
Distributiecentrum Hoogvliet, Bleiswijk (Arcadis Nederland, © ASK Romein).

Programma (30 oktober, avond)

17:30Langere pauze voor eventueel avondetenVoor cursisten die zowel de middag- als de avondmodule bijwonen
18:00Ontvangst met koffie en theeVoor cursisten die uitsluitend de avondmodule bijwonen
18:30Welkomstwoord en introductieMic Barendsz (Bouwen met Staal)
18:35Module 2a:
Gevels en daken in de hallenbouw (deel 2a)
Constructieve vormgeving, producten, certificering, materiaalkeuze
Tussenconstructie, bevestigingsmaterialen
bouwkundige detaillering
Niels Blauwiekel (dak- en gevelspecialist M3C)
19:35Pauze 
19:45Module 2c:
Gevels en daken in de hallenbouw (deel 2b)
Constructieve gevelengineering, schade- en gebrekenonderzoek, oorzaken van fouten
Otto Kettlitz (Nieman-Kettlitz Gevel- en Dakadvies)
20:45Paneldiscussie
Gevels en daken in de hallenbouw (deel 2c)
Ontwikkelingen en oplossingsrichtingen, gevel- en dakadvies
Niels Blauwiekel (M3C) en Otto Kettlitz (Nieman-Kettlitz) o.l.v. Mic Barendsz (Bouwen met Staal)
21:00Afsluiting avondmodule 
Hallenbouw
Distributiecentrum Hoogvliet, Bleiswijk (Arcadis Nederland, © Lucid).

Bestemd voor

Geïnteresseerden in met name de ontwerpaspecten van het onderwerp hallenbouw, zoals constructief ontwerpers, constructeurs, aannemers, staalbouwers, architecten, bouwkundigen, toeleveranciers aan de staalbouw, docenten, studenten, bouwtoezichten, enz.

Niveau

MBO, HBO en TU

Kenniseenheden Constructeursregister

Deelnemers ontvangen per module 2 punten (kenniseenheden) voor het Constructeursregister. 20 KE/PE-punten als u alle 10 modules volgt.

Als u bij het Constructeursregister de punten voor permanente educatie online invult via Mijn CR, kunt u op de lijst met activiteiten de modules Hallenbouw aanvinken. Bij toetsing van het aantal studiepunten wordt dit door de toetsingscommissie van het Constructeursregister gecheckt aan de hand van de deelnemerslijst. Bij deze cursus ontvangen deelnemers tevens een deelnamecertificaat.

Docenten

Docenten van deze module zijn: Niels Blauwiekel (dak- en gevelspecialist M3C), Otto Kettlitz (dak- en gevelspecialist Nieman-Kettlitz & lid technische commissie Dumebo-DWS) en Marco Pauw (hoofdredacteur Bouwen met Staal).

Tijdsduur

Deze avondmodule is van 18.30 u. tot 21.00 u. met (als u de gehele middag-avondmodule bijwoont) een eenvoudige maaltijd.

Waar en wanneer

Bouwen met Staal, Louis Braillelaan 80, 2719 EK Zoetermeer en online via MS Teams. Graag bij Opmerkingen vooraf de voorkeur opgeven: klassikaal of online.

Donderdag 30 oktober, avond.

Kosten en studiemateriaal

Voor één module: € 410,- voor bedrijfsleden van vereniging BmS en € 460,- voor overige belangstellenden. 
Het boek Hallen is inbegrepen in de deelnamekosten. Aanvullend ontvangen de deelnemers de syllabus met presentaties en opgaven. De prijs is inclusief catering maar exclusief BTW. Uitsluitend op aanvraag geldt, dat cursisten die het boek al in bezit hebben, € 100,- korting ontvangen op de cursusprijs. 
Op deze cursus zijn onze algemene inschrijvings- en betalingsvoorwaarden van toepassing.

Aanmelden

Aanmelden via het formulier onder de 'Meld je aan'-button bovenaan deze pagina, waarna u een automatische notificatie ontvangt (eventueel in de SPAM). 

In het veld Opmerkingen svp aangeven:

  • of bent u in het bezit bent van het boek Hallen
  • inkoop-/ordernummers of andere belangrijke informatie t.b.v. de facturatie
  • eventuele dieetwensen
  • of u online deelneemt

Pas wanneer de cursus voldoende deelnemers heeft ontvangt u de definitieve bevestiging met alle details.

De module vindt plaats in de avond van 7 november. De voorafgaande middag is gereserveerd voor module 1 – Inleiding. Voor deelname aan module 1 kunt u zich hier opgeven.

Extra studiemateriaal

Het cursusmateriaal (boek Hallen) wordt tijdens de lessen uitgedeeld. Overig materiaal wordt digitaal beschikbaar gesteld.