Datum
Dinsdag 25 november 2025
Duur
Eén middag/avond van 15.30 uur tot 20.00 uur
Waar
Bodor Experience Center
Thermen 5
7521 PS  ENSCHEDE
Parkeren
Op het terrein is slechts een beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar. Gelukkig zijn er in de directe omgeving voldoende mogelijkheden om uw auto te parkeren.
Zodra u zich heeft aangemeld, ontvangt u van ons een bevestiging met een plattegrond waarop de parkeermogelijkheden in de buurt duidelijk zijn aangegeven. Zo kunt u eenvoudig een geschikte plek vinden.
Bestemd voor
Directeuren, hoofden bedrijfsbureau, inkopers, projectleiders, calculatoren, tekenaars, productieleiders en constructeurs van staalconstructiebedrijven. Daarnaast ook interessant voor constructeurs, aannemers, adviseurs en architecten.
Kenniseenheden
Geeft 2 kennispunten voor het constructeursregister.
Inhoud
https://www.metaalnieuws.nl/klaassen-opent-nieuw-experience-center/
Bodor, een toonaangevende leverancier van hoogwaardige lasersnijtechnologie. Onlangs heeft Klaassen Advanced Technology in Enschede een modern Bodor Experience Center geopend, waar u de lasersnijmachines in volle actie kunt bewonderen. Hier krijgt u de unieke kans om de kracht en precisie van Bodor’s lasersnijmachines live te ervaren.
Tijdens een speciale avondsessie nemen wij u mee tussen de machines. U ziet live demonstraties van diverse lasersnijoplossingen – van compacte systemen tot grootformaat lasers met vermogens van 6kW tot maar liefst 60kW en een snijbereik tot 25 meter.
Een bijzonder onderdeel van de avond is de toelichting door Construsoft, waarbij u ontdekt hoe Bodor-machines rechtstreeks vanuit Tekla kunnen worden aangestuurd. Dit biedt een naadloze integratie tussen ontwerp en productie.
Naast de demonstraties is er volop gelegenheid om:
- Vragen te stellen
 - Kennis te delen
 - Te netwerken met vakgenoten
 
Programma
| 15:30 | Ontvangst met koffie/thee |   | 
| 16:00 | Introductie | Frank Maatje (Bouwen met Staal) | 
| 16:10 | Maak kennis met Klaassen Advanced Technology (Bodor + Evotec + Durma Press) | Jurgen Kroeze (Klaassen BV) | 
| 16:30 | Nieuwe functies in Tekla | Kristiaan Flierman (Construsoft) | 
| 16:45 | Pauze |   | 
| 17:00 | Van Tekla naar lasersnijden met Almacam | Joost ten Heggeler (Klaassen BV) | 
| 17:15 | Van ambitie tot realisatie: de klantreis | Klaassen BV | 
| 17:30 | Afsluiting presentaties & demonstratie  | Jurgen Kroeze (Klaassen BV) | 
| 17.45–20:00 | Napraten en maaltijd | aangeboden door Klaassen Advanced Technology tijdens Bodor & Evotec demo’s in het experience center | 
Deelname
De toegang is gratis voor alle bedrijfsleden en persoonlijke leden (ook student-leden) van Bouwen met Staal. Voor niet-leden van Bouwen met Staal brengen wij een bedrag van € 120,- (excl. btw) in rekening.
U heeft zich aangemeld, maar bent toch verhinderd? U kunt zich tot uiterlijk 23 november kosteloos afmelden. Daarna is Bouwen met Staal helaas genoodzaakt een bedrag van € 70,- (excl. BTW) in rekening te brengen.