Een avondje staalplaat-betonvloeren bij Dutch Engineering in Zoeterwoude.
Datum
Donderdag 30 mei 2024
Duur
Eén middag/avond van 15.30 uur tot 20.30 uur
Waar
Energieweg 46, 2382 NL Zoeterwoude
Bestemd voor
Directeuren, hoofden bedrijfsbureau, inkopers, projectleiders, calculatoren, tekenaars, productieleiders en constructeurs van staalconstructiebedrijven. Daarnaast ook interessant voor constructeurs, aannemers, adviseurs en architecten.
Kenniseenheden
Geeft 2 kennispunten voor het constructeursregister.
Inhoud
Op donderdag 30 mei organiseert Bouwen met Staal, in samenwerking met Dutch Engineering, een avond gewijd aan Staalplaatbetonvloeren. Dutch Engineering heeft onlangs een eigen productielocatie in Zoeterwoude geopend, waar dunne staalplaten worden gewalst tot Staalplaatbetonvloeren.
Het programma omvat vier lezingen waarin verschillende aspecten van Staalplaatbetonvloeren worden belicht. Deze lezingen zullen plaatsvinden in de gloednieuwe fabriek van Dutch Engineering, te midden van de machines die na afloop van de lezingen volop in productie zullen gaan.
Na de lezingen is er ruimschoots gelegenheid tot netwerken.
Programma
Thema: Een avondje Staalplaat betonvloeren
15:30 | Ontvangst met koffie/thee | |
16:00 | Introductie | Frank Maatje (Bouwen met Staal) |
16:05 | De verandering van handelsmaatschappij naar productiebedrijf | Henk Prins (Dutch Engineering) |
16:30 | Onderzoek op het gebied van Staalplaatbeton-vloeren | Florentia Kavoura (TU Delft) |
16:55 | Pauze | |
17:10 | Constructief Ontwerp nieuwe hal Dutch Engineering | Rob Stark (IMd Raadgevende Ingenieurs) |
17:35 | Staalplaat betonvloeren in de praktijk | Arthur Heesen (Buiting Staalbouw) |
18:00 | Rondleiding in nieuwe productielocatie Dutch Engineering | |
18:30–20:00 | Napraten en maaltijd | aangeboden door Dutch Engineering |
Deelname
De toegang is gratis voor alle bedrijfsleden en persoonlijke leden (ook student-leden) van Bouwen met Staal. Voor niet-leden van Bouwen met Staal brengen wij een bedrag van € 120,- (excl. btw) in rekening.
U heeft zich aangemeld, maar bent toch verhinderd? U kunt zich tot uiterlijk 19 mei kosteloos afmelden. Daarna is Bouwen met Staal helaas genoodzaakt een bedrag van € 70,- (excl. BTW) in rekening te brengen.