Bouwen met Staal | Veelzijdig, flexibel, duurzaam Bouwen met Staal

TC 13 participanten

Technische Commissie (TC) 13: participanten

 

« terug naar Bevingsbestendig

N. (Niels) Arendsen (lid)

Hilti, e-mail: Niels.Arendsen@Hilti.com

 

prof.ir. F.S.K. (Frans) Bijlaard
 (lid)

TU Delft, CiTG, e-mail: f.s.k.bijlaard@tudelft.nl

 

ing. A. (Ab) van den Bos (lid)

TNO Diana, 
e-mail: a.vandenbos@tnodiana.com

 

ir. R.H.J. (Rick) Bruins (lid)

Ingenieursbureau Wassenaar, e-mail: rbruins@wassenaarbv.nl

 

ir. F. (Fred) van Dam (lid)

VDK Engineering, e-mail: f.dam@vdk-engineering.nl

 

dr.ir. A.F. (Ralph) Hamerlinck(secretaris en beheerder)

Bouwen met Staal
, e-mail: ralph@bouwenmetstaal.nl

 

ir. Harm Hoorn (lid)

Zonneveld Ingenieurs, e-mail: hoorn@zonneveld.com

 

ir. A. (André) Koster (lid)

Grontmij, 
e-mail: andre.koster@grontmij.nl

 

H. (Hendrik) Land (lid)

CIBIS bouwadviseurs

e-mail: hland@cibis.nl

 

prof.dr.ir. J. (Johan) Maljaars (lid)

TNO, e-mail: johan.maljaars@tno.nl

 

ir. D.J. (Dirk Jan) Peters (voorzitter)


Royal HaskoningDHV


e-mail: dirk.jan.peters@rhdhv.com

 

J. (Jan) Popma (lid)

Fischer, e-mail: Jan.Popma@fischer.nl

 

ir. Rudi (R.H.G.) Roijakkers (lid)

ABT Antwerpen, e-mail: r.roijakkers@abt.eu

 

Meint Smith (lid)

Arcadis Nederland, e-mail: meint.smith@arcadis.nl

 

ir. R.TH. (Theo) van Wageningen (lid)

Ingenieursbureau Dijkhuis, e-mail: t.vanwageningen@dijkhuis-ingenieurs.nl

 

ir. P. (Paul) Teeuwen (lid)

Witteveen + Bos, e-mail: paul.teeuwen@witteveenbos.com

 

ir. R. (Rinse) Wiersum (lid)

W2N Engineers, 
e-mail: r.wiersum@w2n.nl

 

prof.ir. S. (Simon) Wijte (lid)

Adviesbureau Hageman
, 
e-mail: wijte@adviesbureau-hageman.nl